Kalender seizoen 2017-2018

Mei 2018

  • zondag 6 mei tornooi Helson
  • donderdag 10 mei tornooi Verbroedering Arendonk
  • zaterdag 19 mei tornooi Lommel Trophy Kattenbos
  • zondag 20 mei tornooi Lommel Trophy Kattenbos
  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 training veld Ham

April 2018

  • maandag 16 april om 18:30 wedstrijd Thes Sport U11IP (Lindenstraat, Tessenderlo) (3-3)
  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 training veld Ham

Maart 2018

  • zaterdag 31 maart tornooi in Balen (Bleukens: Hoolsterberg 26, Balen)
  • woensdag 28 maart om 18:00 wedstrijd Hades U11IP (Putvennestraat 81, Hasselt)
  • maandag 12 maart om 18:30 wedstrijd Turnhout U11P (Bleukens: Hoolsterberg 26, Balen) (5-5)
  • zondag 11 maart om 13:00 wedstrijd Lutlommel U12P (Konijnenpijp 29, Lommel) (2-8)
  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 training veld Ham

Februari 2018

  • woensdag 21 feb om 18:00 wedstrijd St-Dimpna U11P (Eikevelden 81, Geel) (3-7)
  • maandag 12 feb om 18:30 wedstrijd Thes Sport U11IP (Stappersdijk, Balen) (5-3)
  • elke maandag 18:30-20:00 training veld Ham
  • elke woensdag 18:45-20:00 training sporthal 't Vlietje Ham

Januari 2018

  • elke maandag 18:30-20:00 training veld Ham
  • elke woensdag 18:45-20:00 training sporthal 't Vlietje Ham

December 2017

  • elke maandag 18:30-20:00 training veld Ham
  • elke woensdag 18:45-20:00 training sporthal 't Vlietje Ham

November 2017

  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 training veld Ham
  • zondag 26 nov 15:00 ZVC Panna Bilzen (Eikenlaan 3740 Bilzen)

Oktober 2017

  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 Training Veld Ham
  • maandag 2 okt 18:30 wedstrijd Lutlommel VV (Konijnenpijp 29 3920 Lommel)
  • zondag 15 okt 15:00 ZVC Panna Bilzen (Eikenlaan 3740 Bilzen)

September 2017

  • elke maandag en woensdag 18:30-20:00 Training veld Ham
  • woensdag 20 sep 18:00 Wedstrijd K.F.C. Exc. Vorst (Sportcentrum "De Vloed" Lindestraat 2430 Vorst)
  • woensdag 27 sep 18:00 Wedstrijd Kon. Verbr. Balen (Complex Bleukens Nagelsberg 2490 Balen)

Augustus 2017

  • dinsdag 15 augustus 12:00-18:00 Tornooi Dessel Sport Dessel

Kalender seizoen 2016-2017

Juni 2017

  • maandag 5 juni 12:00-20:00 Tornooi Koersel Futsal Koersel
  • woensdag 7 juni 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 12 juni 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 14 juni 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 19 juni 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 21 juni 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zaterdag 24 juni 15:00-18:00 ZVC Panna Bilzen Eikenlaan, 3740 Bilzen
  • maandag 26 juni 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 28 juni 18:30-20:30 Training Veld Ham

Mei 2017

  • woensdag 3 mei 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zaterdag 6 mei 10:00-17:00 tornooi op Lommel United u11 provinciaal Speelpleinstraat 20, 3920 Lommel
  • maandag 8 mei 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 10 mei 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • vrijdag 12 mei 10:00-17:00 Tornooi Dessel Witgoor Sport Hameldijk z/n - 2480 Dessel
  • maandag 15 mei 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 17 mei 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zondag 21 mei 10:00-17:00 Tornooi Thes Sport Engsbergen, Tessenderlo
  • maandag 22 mei 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 24 mei 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 29 mei 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 31 mei 18:30-20:30 Training Veld Ham

April 2017

  • maandag 3 april 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 5 april 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zaterdag 8 april 11:00-13:00 Lutlommel U11 Lutlommel
  • maandag 10 april 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 12 april 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 17 april 15:30-17:30 Tornooi Verbr Balen Bleukens
  • woensdag 19 april 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zondag 23 april 15:00-17:00 Koersel Koersel
  • maandag 24 april 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 26 april 18:00-20:00 Kfc Mol u11 Mol
  • zaterdag 29 april 10:00-12:00 Moldavo Mol

Maart 2017

  • woensdag 1 maart 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zondag 5 maart 12:00-21:00 Tornooi Mechelen Mechelen
  • maandag 6 maart 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 8 maart 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 13 maart 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 15 maart 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 20 maart 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 22 maart 18:30-20:30 Wedstrijd u11 Wezel Sport Moresnetlaan z/n, 2400 Mol
  • zondag 26 maart 17:15-17:30 ZVC Panna Bilzen Eikenlaan, 3740 Bilzen
  • maandag 27 maart 18:30-19:30 Training Veld Ham
  • woensdag 29 maart 18:30-20:30 Training Veld Ham

Februari 2017

  • woensdag 1 februari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 6 februari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 8 februari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • zaterdag 11 februari 11:00-13:00 Lutlommel U11 Lutlommel
  • zondag 12 februari 15:15-17:30 ZVC Panna Bilzen Eikenlaan, 3740 Bilzen
  • maandag 13 februari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 15 februari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • zaterdag 18 februari 17:00-21:00 Dribbelkonining Ham 't Vlietje
  • maandag 20 februari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 22 februari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 27 februari 18:30-20:30 Training t Vlietje

Januari 2017

  • maandag 9 januari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 11 januari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • zaterdag 14 januari 11:00-13:00 KFCT IP Steenweg op Merksplas, 2300 Turnhout
  • maandag 16 januari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 18 januari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • zaterdag 21 januari 10:15-12:15 Fitness t Vlietje
  • maandag 23 januari 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 25 januari 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 30 januari 18:15-20:30 Dessel U11Nat Brasel 34, 2480 Dessel

December 2016

  • maandag 5 december 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 7 december 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • zaterdag 10 december 11:00-13:00 Wedstrijd Lutlomml VV Konijnenpijp 29, 3920 Lommel
  • maandag 12 december 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 14 december 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 19 december 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 21 december 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • dinsdag 27 december 14:00-18:00 Indoor Bording Tornooi Futsal Koersel
  • woensdag 28 december 09:00-17:00 Prof voor 1 dag 't Vlietje

November 2016

  • maandag 7 november 18:30-20:30 Wedstrijd Balen Veld Ham
  • woensdag 9 november 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 14 november 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 16 november 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • donderdag 24 november 18:30-19:30 Wedstrijd Ham United Veld Ham
  • zaterdag 26 november 17:15-20:30 Wedstrijd Balen Sportcomplex ‘De Bleukens’, Hoolsterberg 36, 2490 Balen
  • maandag 28 november 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 30 november 18:30-19:30 Dessel U11Nat Jeugd KFC Dessel Sport, Brasel 34, 2480 Dessel

Oktober 2016

  • maandag 3 oktober 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 5 oktober 18:30-19:30 KFC Ezaart Sport Korenstraat 99, 2400 Mol
  • maandag 10 oktober 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 12 oktober 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 17 oktober 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 19 oktober 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • donderdag 20 oktober 18:30-19:30 VC Moldavo St.-Carolusstraat 19, 2400 Mol
  • maandag 24 oktober 18:30-20:30 Training t Vlietje
  • woensdag 26 oktober 18:30-19:30 Training t Vlietje
  • maandag 31 oktober 18:30-20:30 Training t Vlietje

September 2016

  • maandag 5 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 7 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zondag 11 september 10:00-12:00 Wedstrijd en spaghetti eten t Vlietje
  • maandag 12 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 14 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zaterdag 17 september 14:00-14:00 Weekendstage Keiheuvel 17de Esc. Lichtvliegwezenlaan 14, 2490 Balen
  • maandag 19 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 21 september 18:30-20:30 BVC Balen Stappersdijk 54, 2490 Balen
  • maandag 26 september 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 28 september 18:00-20:00 KFC Excelsior Vorst Lindestraat,2430 Vorst – Laakdal

Augustus 2016

  • maandag 1 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 3 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zaterdag 6 augustus 15:00-17:00 KFC Ezaart Sport Korenstraat 99, 2400 Mol
  • maandag 8 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 10 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • vrijdag 12 augustus 19:00-21:00 FC Wezel Sport Moresnetlaan z/n, 2400 Mol
  • maandag 15 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 17 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • maandag 22 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 24 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • zondag 28 augustus 09:30-12:00 VC Moldavo St.-Carolusstraat 19, 2400 Mol
  • maandag 29 augustus 18:30-20:30 Training Veld Ham
  • woensdag 31 augustus 18:30-20:30 V.V. Laakdal Rauwstraat 18A, 2431 Laakdal